Kūdikio kraitelis dovanų!

Kūdikio kraitelis dovanų! Jeigu jūsų vaikas gimė 2017 m. balandį, atvykite su vaiko gimimo liudijimu ar jo išrašu į parduotuvę PRISMA ir pasiimkite jums priklausantį kūdikio kraitelį.

Pasirūpinome, kad kiekvieno kūdikio kraitelyje nieko netrūktų. Didelėje kartoninėje dėžėje naujagimių mamos ras kūdikiams skirtus marškinėlius, kombinezoną, glaustinukę, džemperį, kepurėlę, šliaužtinukus, kelnes, vaikiškas kojinaites, barškučius bei kramtukus, vaikišką patalynę, vandens termometrą, sauskelnes, vaikišką šampūną ir dušo želę, drėgnąsias servetėles, buteliuką, taip pat vienkartinių liemenėlės įklotų.

JS139836_kkedit_1500x1500_1Kūdikio kraitelį galite atsiimti visose parduotuvėse PRISMA:

  • Vilniuje: Ozo g. 18 (PPC „Ozas“) ir Viršuliškių skg. 28;
  • Kaune: Pramonės pr. 6 ir Jonavos g. 60.

Akcijos taisykles rasite čia.

Apie kūdikio kraitelį

Visi į šį pasaulį žengiame nuogi ir pažeidžiami, todėl kiekvienas vaikas nusipelno rūpesčio ir meilės. Taip 1937 m. Suomijoje gimė visame pasaulyje žinoma idėja – kūdikio kraitelis. Lauknešėlis kiekvienam ką tik gimusiam kūdikiui dovanų simbolizuoja visapusę globą nuo pat pirmųjų dienų. Pritaikydama sėkmingą skandinavišką patirtį Lietuvoje, PRISMA balandį Vilniuje ir Kaune gimusiems vaikučiams dovanos kūdikio kraitelį su būtiniausiais reikmenimis.

Kūdikio kraitelio tradicija Suomijoje prasidėjo 1937 m., taigi gyvuoja jau 80 metų. Pirmiausia valstybė kraiteliais aprūpindavo nepriteklių jaučiančias naujagimių motinas. Ši suomiška tradicija atsirado smarkiai smukus gimstamumui ir tapo reikšminga jau pačiais pirmaisiais metais.

1938 m. kūdikio kraiteliais buvo apdovanota per du trečdalius visų tų metų gimdyvių, o jau 1949 m. kūdikio kraitelis buvo įteiktas kiekvienai pagimdžiusiai moteriai.

Kelis dešimtmečius kūdikio kraitelio tradicija buvo gaji tik Suomijoje, tačiau XX a. pabaigoje ją sėkmingai perėmė ir Vakarų pasaulio valstybės.

 

pvz2