Prekybos centras „Prisma“ Lietuvoje

„Prisma“ – erdvus prekybos centras visai šeimai. Čia rasite didelį prekių pasirinkimą ir visada galėsite patogiai apsipirkti. Siūlome ne tik įvairiausių maisto produktų, bet ir prekių namams, sodui, sportui ar laisvalaikiui, buitinės technikos, elektronikos, kosmetikos, drabužių moterims, vyrams ir skirtingo amžiaus vaikams – iš viso net apie 65 tūkst. prekių asortimentą. Prekybos centre „Prisma“ visada stengiamės atitikti kiekvieno kliento poreikius ir vadovautis principu – geriausia kaina už kokybę.

„Prismoje“ lengva pirkti be rūpesčių – tai erdvus prekybos centras, kuriame praėjimai tarp lentynų platūs, o prekių ir produktų vietos aiškiai sužymėtos. Darbuotojai draugiški, paslaugūs ir visada pasiruošę Jums padėti. Be to, šalia visų prekybos centrų „Prisma“ rasite patogias ir erdvias automobilių stovėjimo aikšteles. Ir dar, žinoma, dirbame jums patogiu metu – kasdien nuo 8 iki 23 valandos.

„Prisma“ yra socialiai atsakinga įmonė, kuri visuomet garantuoja saugią darbo aplinką ir rūpinasi savo darbuotojais. Visi darbo procesai atitinka higienos normas – nuolat atidžiai stebime produktų kokybę ir saugumą. Įmonės viduje renkamos ir rūšiuojamos popieriaus bei plastiko prekių pakuotės, vėliau jos perdirbamos. Taip pat tai pirmasis prekybos centras Lietuvoje, kuriame veikia taros surinkimo automatai, kuriais gali naudotis mūsų klientai.

Pirmasis mūsų prekybos centras Lietuvoje buvo atidarytas 2009 m. rugpjūčio 20 d. Vilniuje, prekybos ir pramogų centre „Ozas“. Šiuo metu visoje šalyje veikia keturi prekybos centrai „Prisma“. Informaciją apie juos rasite čia .

Apie prekybos centrą „Prisma“

Pirmasis prekybos centras „Prisma“ atidarytas 1972 m. Juveskiulėje, Suomijoje. Universalinei parduotuvei paženklinti suprojektuotas prizmės formos ženklas buvo iškeltas ant 30 m aukščio betoninio bokšto. Kooperatyvo generaliniu direktoriumi dirbusiam Pekka Prättälä šis architekto sumanymas įkvėpė mintį pavadinti parduotuvę PRISMA (liet. „prizmė“).

Šiuo metu Europoje veikia beveik šimtas prekybos centrų „Prisma“: 64 Suomijoje, 8 Estijoje, 4 Latvijoje, 4 Lietuvoje ir 17 Rusijoje. Visi jie priklauso įmonių šeimai „S Group“ (suom. S-kanava).

Apie įmonių šeimą „S Group“

„S Group“ – tai daugiau nei prieš 100 metų Suomijoje įkurta įmonė, turinti per 1 500 prekybos vietų bei 37 500 darbuotojų. Šiai įmonių grupei priklauso: mažmeninės prekybos įmonės, degalinių tinklai, degalinių tinklo parduotuvės, specializuotos parduotuvės, viešbučiai ir restoranai, įmonės, besiverčiančios transporto priemonių, žemės ūkio reikmenų pardavimu. Daugiau apie įmonių šeimą „S Group“ rasite čia.